עץ מורד בהכחדה – קמפיין גיוס קהילתי לתמיכה בעץבעיר והרצאה של תמי בכנס הפרמקלצ’ר

מעוז הפרמקלצ’ר העירוני, עץבעיר, מקדיש את עצמו בימים אלה לפעילות ב”מרד בהכחדה” (XR), אך לחשבון הבנק אין תודעת מצב-חירום אקלימי-אקולוגי, ולכן לפני כחודש הוקם העץסטארט: קמפיין מימון המונים קהילתי לכל מי שרוצה לתמוך בהמשך העבודה על המרד ועל הבית – אואזיס של אקולוגיה עירונית בלב העיר הסואנת.

הקמפיין עומד בסימן “תיבת הלא-נוח”: הוא מיועד לכל מי שלא נוח לה עם המשבר, שלא נוח לו להתנהג כאילו הכול כרגיל, שלא נוח לה לשנות הרגלים ותיקים (למרות שרוצה), שלא נוח לו עם השיטה הכלכלית ואת מי היא בוחרת לתגמל… בקיצור, כל מי שרואה ששִׁיחַתְנו את פני הארץ והמבול קרב מוזמנ’ת לעלות לסיפון – לתרום לעץסטארט ובכך לאפשר לעץ להמשיך להתקיים ולחתור לעולם הטוב יותר שאנחנו יודעות שאפשרי.

העץ הוא מקום של שפיות בלב הטירוף הצרכני, חוות הכשרה ושיקום שמלמדת במרכז תל אביב כלים וכישורים שהכרחיים לכולנו: איך לגדל מזון, איך לאסוף מים, איך לטפל בכל הפסולת שלנו, איך לקיים קהילה משגשגת בעולם שמשאביו מדולדלים – הזמן נגמר, ואנחנו מוכנים.

נותרו 13 ימים לגייס עוד 40,000 שקלים – אם את’ה אוהב’ת את העץ וחפצ’ה בפעילותו, זה הזמן לתרום לקמפיין, לבחור מתנה לחגים מאלבום המתנות של הקמפיין, להפיץ את הבשורה בפייסבוק ולספר לכולם שיש מתנות ממש שוות, כולל טיולים בטבע, בעיר ובחוות אקולוגיות, ספרים והדפסי איורים מדהימים, סדנאות, ייעוצים אקולוגיים, ריטריטים והפתעות לא צפויות שנוספות כל הזמן.

לטובת כל מי שלא לגמרי מבינ/ה למה פרויקטים כמו עץבעיר נמצאים בסכנת הכחדה ושואלת את עצמה “איזה מרד?” נארח את תמי צרי בכנס הפרמקלצ’ר הקרב ובא לשיחה על “העץ וההכחדה” – משבר האקלים, אוטופיה עירונית והמרד בהכחדה!

תודה

פוסט זה פורסם בקטגוריה אחריות כלפי האדמה והטבע, ארועים, מאת תמי צרי עץבעיר. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

מי אני?

כמה מילים על תמי צרי עץבעיר

תמי צרי עץבעיר
אקולוגית עירונית ומייסדת קהילת עץבעיר. בוגרת בצלאל בעיצוב גרפי, קורס הפרמקלצ'ר של טליה שניידר, הקורס לכלכלה אקולוגית של העמותה לכלכלה בת קיימא ותוכנית העמיתים של מרכז השל. ב-20 השנים האחרונות חוקרת את התזונה והבריאות האישית ומשנה הרגלים. בעבר מעצבת ומנהלת בשלל פרויקטים דיגיטליים (היי-טק-ניו-יורק-ג'ט-לג-טייק-אווי), והיום שותפה בעץבעיר, מרצה, עושה חיבורים.

כתיבת תגובה

כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תופיע באתר.