גינה מזינה – עיצוב והקמת גינות מאכל

גינה מזינה  היא חברה לייעוץ, תכנון והקמה של גינות תועלת אקולוגיות ויפיפיות. החברה הוקמה ומנוהלת ע”י בני ליפשיץ ואלכס צ’מודנוב, העוסקים מזה עשור, בתחומי סביבה, אקולוגיה, גידול מזון וקולינריה. בגינה מזינה חיים ונושמים עבודת אדמה, צמחים ואקולוגיה. אנו דוגלים ביצירה ובמתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך דגש על תוצאה אסתטית, מעניינת ויצירתית.
גינת מאכל או גינה מזינה יכולה לצמוח בכל שטח – גג, מרפסת, חצר של בניין משותף ובית פרטי. הגינות מורכבות בעיקרן מצמחי פרי, ירק, תבלין ומרפא. בדגש על צמחים בעלי אופי ים תיכוני או לפחות מותאמים לאזור. הגינות מניבות תוצרת משמעותית והופכות לחוויה אותה הלקוח יכול להמשיך לטפח וליהנות ממנה, בליווי צמוד או פחות צמוד, לפי בחירתו. הגינות המזינות מספקות חוויה אסתטית של חיבור לאדמה ולמזון שלנו ולהבנה מלאה יותר של משמעות המילה "תזונה". הגינות המזינות הן בעלות טביעת רגל אקולוגית נמוכה במיוחד ובעלות השפעה סביבתית חיובית.

בנוסף לכך אנחנו חלק מהיער מאכל בקדרון, שם אנו מגדלים באופן מסחרי ירקות נפלאים בשיטות אקולוגיות מחמירות ומעבירים סדנאות וקורסים בנושא. נכון להיום אנו לא מוכרים ירקות ללקוחות פרטיים אלא למסעדות בלבד, אך מקווים כי בקרוב נחזור למכור גם לפרטיים.
למעוניינים ללמוד לעומק את התחום, באופן מעשי ומקצועי, ניתן להצטרף אלינו בהתנדבות לימי עבודה בשדה בקדרון ואף לימי העבודה בהקמת גינות שונות ברחבי הארץ.

התחברות לאתר

עדיין לא חבר? הצטרף עכשיו!

ברוכים הבאים לאתר החדש, האתר בבניה ואנחנו עובדים על התיקונים והעדכונים, אנא התאזרו בסבלנות. תודה!