המרכז האקולוגי בשדמה

שנת הקמה: 2012

טלפון ליצירת קשר: 0524345663

דואר אלקטרוני: shdema.ecocenter@gmail.com

מרכז אקולוגי-קהילתי שנמצא בשלבי הקמה בימים אלה במושב שדמה.

מקימות את המרכז קבוצה של משפחות מאזור גדרה והסביבה, על ידי שיפוץ אקולוגי של לול ישן משנות ה50 ובניית קירות מבאלות קש, אדמה ומחומרים ממוחזרים.

מטרות המרכז: 

* לקדם את תחום החינוך לקיימות באזורנו

*להוות בית חם לקהילת האזור ולקיים אירועים קהילתיים כגון שוק קחתן, גינה קהילתית, אירועים ירוקים, בתי מדרש אלטרנטיביים ועוד…

* לקדם חינוך אלטרנטיבי לילדינו (גן הורים, בית חינוך אקולוגי – חינוך פרמקלצ’ר)

אנחנו מזמינות את כל מי שרוצה לקחת חלק ולתרום להקמת המרכז המתהווה ליצור קשר ולהצטרף אלינו! 052-4345663 shdema.ecocenter@gmail.com

אחת לחודש מתפרסם ניוזלטר קהילתי עם פרטים על פעילויות שלנו ועדכונים מהקהילה – ניתן לפרסם בניוזלטר (מודעות כגון למסירה, יד שנייה, דרושים, אירועים, טיפולים, סדנאות וכדומה) ללא תשלום, נא לשלוח מודעות עד לתאריך ה5 בכל חודש.

ילדים והורים בונים ביחד את המרכז

עיזרו לנו להחליף את גג האזבסט של המרכז! 

החודש פתחנו בקמפיין חדש למימון-קהל, על מנת לסייע לנו במימון החלפת גג האזבסט והחלונות של המרכז האקולוגי. עד עכשיו הצלחנו לממן את כל תהליך הבנייה באמצעות סדנאות וירידים שארגנו בעצמנו כאן במרכז ובעזרת ה-מ-ו-ן שעות התנדבות של כולנו, אך עתה עומדות בפנינו הוצאות גדולות יותר ואנחנו זקוקות לעזרה!

הרעיון הוא לאסוף תרומות קטנות שביחד מצטברות לסכום גדול. לכל תרומה יש גם תמורה שאנחנו מציעות בחזרה. כל תרומה/שיתוף/לייק/הערות עידוד ומחשבות טובות יתקבלו בברכה, באהבה ובהערכה!

הלינק לקמפיין: http://www.indiegogo.com/projects/254630?a=1621933

בתודה רבה מראש,

צוות הקמת המרכז