מייסדת "עץבעיר" (2006), מרחב של אקולוגיה עירונית עמוקה בלב תל-אביב, שמתחיל בגוף, עובר דרך הבית והשכונה, הגינה והעיר ושולח אדוות לשינוי החברתי-פוליטי הנדרש כיום יותר מתמיד לנוכח משבר האקלים וההכחדה האקולוגית. תמי מקדישה את חייה לשינוי הרגלים ולחשיפת רעיונות לשיקום החיים ולאוטופיה עירונית, מלמדת פרמקלצ'ר עירוני ומשק הבית האקולוגי ("עושות חיים בבית"), פעילה בתנועת המרד בהכחדה, מגישה חוגי בית, הרצאות וקורסים על משבר האקלים, המרד וחיי העיר האוטופית בעולם היפה יותר שלבבותינו יודעים שאפשרי. 

מוקד העשייה הוא משק הבית האקולוגי של עץבעיר, שהוא מרחב לחיים שיתופיים, מעבדה חיה ומקום ללמידה והתלמדות. בבית תמי מלמדת, חוקרת ויוצרת, מדי פעם יוצאת מהבית למיצגי "אפס.בית" שבהם החשיבה והמחקר נחשפים לקהלים חדשים. כרגע המיצג מתמקד בחקר של סגירת מעגל הקומפוסט מזבל אנושי בתנאים עירוניים. כחלק מהתנועה המתהווה סביב חזון עיר–יער תמי מקדמת את חזון החקלאות העירונית כמקצוע מפרנס.

בוגרת בצלאל, אמנית מיצג, עמיתת מרכז השל ובוגרת קורס הפרמקלצ'ר של טליה שניידר, שבעקבותיו פתחה את "עץבעיר", יזמה ולימדה את קורס הפרמקלצ'ר העירוני הראשון בארץ. שיטת הפרמקלצ'ר נמצאת בבסיס העשייה האקולוגית של עץבעיר גם אם לא תמיד בחזית. אפשר לפגוש את תמי בסדנאות הזום "השיבה הביתה", בקורסים, במפגשים קהילתיים, בהרצאות ובייעוץ אישי. בנוסף לכך, "העץ" מזמין לשהות בו לתקופות של למידה תוך-כדי עשייה.

מאמרים

שותפויות עם מורים

שותפויות עם ארגונים

גלריית תמונות

התחברות לאתר

עדיין לא חבר? הצטרף עכשיו!